Фестиваль науки – 2024: XІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція студентів, аспірантів «Актуальні проблеми мистецької освіти і художньої культури»

Дата проведення: 23 травня 2024 року
Час: 11:00
Місце проведення: дистанційно (платформа Zoom)
Цільова аудиторія: студенти, магістранти та аспіранти закладів фахової передвищої і вищої мистецької освіти, наукові керівники, досвідчені вчені, науково-педагогічні працівники.
Реєстрація: до 10 травня 2024 року за покликанням
Модератори:
Процишина Ольга Юріївна, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, викладач кафедри академічного та естрадного вокалу, доктор філософії.
Іваненко Олена Анатоліївна, доцент кафедри музикознавства та музичної освіти Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент.

Метою конференції є активізація наукового мислення мистецької молоді задля продукування перспективних ідей, обговорення проблемних питань сучасної мистецької освіти та мистецтвознавства у відповідності до динамічних змін і потреб українського соціокультурного простору.

Festyval nauky

Створено: 06/05/2024 15:51