Літній відпочинок у ЛОК «Верховина»

Для дітей членів профспілки Університету Грінченка щорічно проводиться організація літнього відпочинку на базі Дитячого закладу санаторного типу лікувально-оздоровчий комплекс "Верховина" (Івано-Франківська обл., смт Верховина). Комплекс має всі необхідні умови для оздоровлення, розвитку й активного відпочинку дітей, на його базі постійно проводяться різноманітні розважальні та освітні програми, спортивні змагання, конкурси, вікторини, кінопокази тощо.

Організовуються екскурсії до м. Коломиї в музей Писанка, музей Гуцульщини, автоекскурсії до м. Косів і до центру Європи м. Рахів та інших місць. У програмі відпочинку є оздоровчі, піші прогулянки мальовничими околицями смт. Верховина. Досвідчені інструктора-вихователі проводять чудові прогулянки в гори, одноденні походи на г. Говерла, Піп Іван та інші мальовничі куточки Верховинщини.

Літній відпочинок у ЛОК «Верховина»