Загальноуніверситетський фестиваль-конкурс «Калейдоскоп культур» в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка

Загальноуніверситетський  фестиваль-конкурс «Калейдоскоп культур» в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка

04-26 березня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

В Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка з 4 по 26 березня 2024 року відбувся загальноуніверситетський фестиваль-конкурс «Калейдоскоп культур», який проводився з метою популяризації та презентації культури та традицій народів різних країн, формування позитивних мультикультурних інтересів у здобувачів освіти, що навчаються в університеті імені Бориса Грінченка.

Цьогоріч за перемогу у конкурсі змагались 10 команд, що представляли такі країни як: Греція, Австрія, Ізраїль, Нідерланди, Грузія, Індія, Хорватія, Україна, Франція та Японія.

Географія конкурсних робіт та неординарність ідей була настільки цікавою, що складалося враження ніби хтось й справді прокручує калейдоскоп поступово змінюючи загальну картинку.

Роботи, надіслані на фестиваль-конкурс, оцінило журі, до складу якого входили провідні фахівці Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

За результатами конкурсу І місце посіли команди Факультету педагогічної освіти (Нідерланди) та Факультету музичного мистецтва і хореографії (Ізраїль);

ІІ місце розділили між собою – команди Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти (Греція) і Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту (Грузія);

ІІІ місце вибороли – команди Фахового коледжу «Універсум» (Індія) і Факультету права та міжнародних відносин (Японія).

Вітаємо переможців!

Зичимо подальших перемог та цікавих проєктів!

Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку

Матеріали надані НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

«Калейдоскоп культур»