Вітаємо Олександру Романову з ІІ місцем на міжнародних змаганнях Європейського циклу серед молоді з фехтування!

Вітаємо Олександру Романову!

16 березня 2024 року
м. Лозанна, Швейцарія

Олександра Романова, студентка ІІ курсу освітньої програми “Тренерська діяльність з обраного виду спорту”, у складі збірної посіла ІІ місце на міжнародних змаганнях Європейського циклу серед молоді з фехтування у м. Лозанні (Швейцарія).

16 березня 2024 р., збірна України на етапі Європейського циклу U23 у складі Олександри Романової, Ганни Петренко, Дар’ї Варфоломєєвої та Марії Волошиної посіла друге місце. Українки стартували як четвертий номер посіву одразу в 1/4 фіналу, де перемогли німкень (45:28), а після цього вибили з боротьби лідерок турнірної таблиці – швейцарок (45:40). У протистоянні за «золото» Романова, Петренко, Варфоломєєва та Волошина поступились француженкам (28:45) і таким чином виграли «срібло».