Нагородження до Міжнародного жіночого дня

08 березня 2024 року

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

08 березня 2024 року в.о. ректора Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Олександр Турунцев і проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олексій Жильцов вручили відзнаки до Міжнародного жіночого дня.

Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено:

• Галину Горбенко, декана Факультету журналістики.

Подякою Київського міського голови нагороджено:

• Оксану Петрикову, доцента кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії;
  • Тетяну Романову, голову циклової комісії музики і хореографії Фахового коледжу «Універсум».

Грамотою Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) нагороджено:

• Олену Полякову, старшого викладача кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти.

Подякою Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) нагороджено:

• Ольгу Билан, помічника декана з ІКТ Факультету педагогічної освіти;
  • Катерину Красовську, провідного фахівця з організації діловодства Факультету суспільно-гуманітарних наук;
  • Наталію Пиндик, начальника відділу кадрів;
  • Наталю Русаченко, доцента кафедри української мови Факультету української філології, культури і мистецтва;
  • Світлану Семеняку, завідувача кафедри математики і фізики Факультету інформаційних технологій та математики;
  • Надію Фіголь, завідувача кафедри медіапродюсування та видавничої справи Факультету журналістики;
  • Олену Ярмолюк, завідувача кафедри фізичного виховання та педагогіки спорту Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.

Вітаємо співробітниць із заслуженими нагородами!

Матеріали надані НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Нагородження до Міжнародного жіночого дня