XIII Міжнародна наукова онлайн-конференція «Київ і кияни в соціокультурному просторі України: міська історія у наративах»

Дата реєстрації: до 10 травня 2024 року за посиланням
Дата конференції: 24 травня 2024 року
Формат: онлайн
Координатори конференції:
Гедьо Анна Володимирівна, завідувачка кафедри історії України Факультету суспільно-гуманітарних наук Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, докторка історичних наук, професорка, тел. +38050-625-80-78, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Будзар Марина Михайлівна, доцентка кафедри історії України Факультету суспільно-гуманітарних наук Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, кандидатка історичних наук, тел. +38050-232-12-06, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Романенко Дар’я Олексіївна (для вирішення технічних питань), лаборантка Факультету суспільно-гуманітарних наук Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, тел. +38098-370-35-30, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у

XIII Міжнародній науковій онлайн-конференції

«КИЇВ І КИЯНИ В СОЦІОКУЛІЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ: МІСЬКА ІСТОРІЯ У НАРАТИВАХ»,

який відбудеться 24 травня 2024 року

Напрями роботи конференції:

• Урбаністична тема в історичній наратології: тексти та контексти.
  • Міські образи у мемуаристиці.
  • Рефлексії містян в епістоляріях.
  • Міський медійний простір: від текстів у друкованих виданнях до ресурсів Інтернету.
  • Освоєння міської минувшини через художні твори (белетристику).

Для участі у конференції просимо до 10 травня 2024 року заповнити реєстраційну форму учасника, прикріпивши квитанцію про оплату оргвнеску.

Інфолист

Створено: 19/03/2024 14:59