Всеукраїнський науково-практичний онлайн-форум «Педагог ХХІ століття: стратегії та технології забезпечення якості освіти»

Дата реєстрації: до 22 березня 2024 року за посиланням
Дата конференції: 03-04 квітня 2024 року
Формат: онлайн
Координатор конференції:
Салата Оксана Олексіївна, завідувач кафедри історичної та громадянської освіти Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, тел. +38 (093) 2708701, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному онлайн-форумі

«ПЕДАГОГ ХХІ СТОЛІТТЯ: СТРАТЕГІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ»,

який відбудеться 03-04 квітня 2024 року

Основні питання, що пропонуються для обговорення:

• Стратегічні завдання громадянської освіти в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення.
  • Методика навчання історії в Новій українській школі (базовий рівень): виклики та перспективи.
  • Компетентнісно орієнтовані технології навчання у закладах загальної середньої освіти.
  • Стратегії розвитку в закладах освіти на засадах парадигми лідерства.

Для участі у форумі просимо до 22 березня 2024 року заповнити реєстраційну форму учасника, прикріпивши:

1. Квитанцію про оплату оргвнеску.

Оргвнесок – 200 грн., сплачують усі учасники форуму (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, зокрема підготовку програми форуму, електронних сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо). Кошти переказувати на рахунок Київського столичного університету імені Бориса Грінченка: код ЄДРПОУ 45307965, IBAN (рахунок) отримувача UA558201720314261003201056417, код банку 820172 з позначкою «Оргвнесок на проведення форуму“Педагог ХХІ століття”».

1. Тези доповіді із зазначенням концептуальних засад виступу (вимоги до оформлення тез доповідей) для визначення відповідності тематиці форуму.

Оргкомітет залишає за собою право відхиляти участь у форумі доповідачів, чиї доповіді не відповідають тематиці форуму, не містять наукової новизни.

Інфолист

Створено: 19/03/2024 10:53